לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

לאורה ריבלין - בעיר זרה

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מועדון לבונטין 7 תל אביב - 170 מקומות 18 כרטיסים
86
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעה
קרדיט לתמונה: דריה שזיף
לאורה ריבלין - בעיר זרה

משך: שעה

השחקנית לאורה ריבלין, זוכת פרסי התיאטרון הקולנוע והטלויזיה וכלת פרס מפעל חיים של אמ"י, חוזרת במופע חדש, בו היא ממשיכה את שיתוף הפעולה עם בנה המלחין שאול בסר ועם ימי ויסלר (הבילויים) - שהניב את המופע והאלבום המוערכים 'אישה נוסעת'.
גם הפעם, נעזרים השלושה בחטיבת הקצב המשובחת של  עדי הר צבי (יהודית רביץ) איתי ניצן (ריטה, עידן רייכל), ואלכס משה, שמלווים את המילים של לאורה בפסקול קצבי, לפרקים רומנטי, לפרקים אירוני או קודר.

הטקסטים של לאורה – בעריכתה של נורית זרחי – מתעדים רגעי התבוננות בתמונות חיים קצרות, פשוטות לכאורה – של זרים ברחוב, בים או בבית הקפה - תמונות שמאחורי חזותן התמימה הן מהדהדות חרדות, מתחים, ואירועים הרי גורל שנשארים רק מרומזים ברקע:
שיר הנושא 'בעיר זרה'  מתאר מפגש נטול תקווה עם ילדה זנוחה ברובע נידח, אי שם באיזור הדמדומים של התודעה, 'איש עם הגב לים', מציג גבר שהולך לאיבוד בעודו משוטט על שפת הים ומחפש איפה אשתו, שכבר שוחה, הניחה את החפצים שלהם, 'קודם כל, בוא לפאב' הוא הצצה בזוג זרים בפאב בדאבלין, שאולי ואולי לא הגיעו לשם אחרי בשורה קשה אצל הרופא.

ובתווך, מבצבצות לאורך הערב גם גרסאות כיסוי קברטיות לשירים מוכרים ממצעדי הפזמונים: שירים טריוויאלים כמו 'גרה בשנקין' של שלישיית מנגו, 'סוף העונה' של גלי עטרי, או 'מה שהיה בינינו' של 'הכל עובר חביבי' לצד קלאסיקות כמו 'איך לפעמים אני' של מאיר אריאל ו'שיר הפונדקית' של אלתרמן - שמקבלים בביצועה של לאורה פרשנות חדשה ומפתיעה, ומשתלבים בעולם המסתורי והמכושף של הערב.

שירה, מילים: לאורה ריבלין  
לחנים, עיבודים וקלידים: שאול בסר
עריכה: נורית זרחי
ניהול אמנותי, גיטרה חשמלית: ימי ויסלר
בס: עדי הר צבי
תופים: איתי ניצן
שירה, גיטרה אקוסטית: אלכס משה
הפקה: עינת בסר

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: דריה שזיף